19V AC/DC Adapter Compatible with APD Model DA-150D19 DA150D19 AC19V-7.89A Asian Power Devices 19VDC 7.89A Power Supply Cord Cable Battery Charger PSU(7.4MM Plug Size)
★★★★★ 4.3 48 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.fatti-sentire.it
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Kircuit New Global 19V AC/DC Adapter Compatible with APD Model DA-150D19 DA150D19 AC19V-7.89A ASIAN POWER DEVICES +19V DC19V 19.0V 19 Volt 19 Volts 7890mA 150W 19VDC 7.89A 149.91W 19.0VDC 19 V 19 VDC Switching Power Supply Cord Cable PS Battery Charger Mains PSU
  • Tested Units. In Great Working Condition.
Brand Kircuit
Color Black
Manufacturer Shenzhen Waweis Technology Co., Ltd
Power Source Corded Electric
Input Voltage 100 Volts (AC)
Connector Type BARREL
Compatible Devices DA-150D19 DA150D19 AC19V-7.89A 149.91W
Additional Features 100% Brand New, High Quality AC/DC Power Charger (non-OEM)
Compatible Phone Models DA-150D19 DA150D19 AC19V-7.89A 149.91W
Connectivity Technology Powerline
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
48 ratings | 20 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (38)
4 stars
6% (3)
3 stars
3% (1)
2 stars
1% (0)
1 star
10% (5)